Teklif Alın
ADRES:
Güzelyurt, Gökdemir Plaza No:38 Kat:3 Beylikdüzü
MAİL:
info@azimturizm.com
satinalma@azimturizm.com
muhasebe@azimturizm.com
İRTİBAT NO:
+ 90 212 854 03 44
+90 212 777 11 31
Azim Turizm

Toplu Organizasyon Taşımacılık

Toplu Organizasyonlarınızda Güvenli Taşımacılık

İster küçük şehir ister büyük şehir olsun ulaşım sektöründe toplu taşımacılık her zaman önem arz etmektedir. Toplu taşıma belediye tarafından sağlandığı gibi özel kurumlar tarafından da talep edilebilmektedir.

 Toplu Organizasyon Neden Önemli

 Kişiler tek başlarına gidecekleri yere özel araçlarla gitmek isterler. Ancak bu çoğu zaman oldukça masraflı olmakla beraber eko sisteme de büyük zarar verebilmektedir. Bu sebeple bulundukları ortamlardaki kişilerle bir araya gelerek toplu taşıma ihtiyaçlarını karşılamayı arzu ederler.

 Bu kurum sahibi tarafından karşılanabileceği gibi birkaç kişi tarafından bir araya gelinerek özel olarak da karşılanabilmektedir. İş yeri sahibi tarafından personel taşımacılığı, okullara yapılan servis hizmetleri bunların başlıcalarıdır.

 Bir de kişiler tatil günlerini değerlendirebilme amacıyla gezi turları yapmak isterler. Bunun için gerekli olan toplu organizasyon taşımacılığı hizmeti ile eğlenceli ve daha ucuza karşılanabilen bir yolculuk geçirebilme imkanı bulmaktadırlar. Tabi bu hizmet için kaliteli ve konforlu araçlar da önemlidir. Son model araçları ve güler yüzlü personeli ile bu hizmeti sağlayan azim turizm kişilerin güvenliğini de ön planda tutmaktadır.

 Toplu Organizasyonlarda Güvenlik Her Zaman İlk Sırada

 Özellikle ulaşımda güvenlik çok önemlidir. Okula giden çocuklar için olduğu kadar düğün, sünnet, gezi amaçlı düzenlenen toplu organizasyonlarda da yol güvenliği, araç güvenliği ve şoför yeterliliği oldukça önemlidir. Hem güvenli ve hem konforlu yolculuk hem organizasyon sahibinin hem de organizasyona katılan kişilerin güzel bir gün geçirmesi açısından oldukça önemlidir.

2024 © Azim Turizm | Tasarım ve Yazılım: E-Ticaret Plus. Premium Kurumsal Web Tasarım Sistemleri.