Teklif Alın
ADRES:
Güzelyurt, Gökdemir Plaza No:38 Kat:3 Beylikdüzü
MAİL:
info@azimturizm.com
satinalma@azimturizm.com
muhasebe@azimturizm.com
İRTİBAT NO:
+ 90 212 854 03 44
+90 212 777 11 31
Azim Turizm

VİP Transfer

Vip Transfer

Ulaşım, günümüz artan nüfus sonrası şehir içi ve şehir dışı seyahatlerde oldukça büyük problemler doğurmaktadır. Bu problemler her ne kadar artan sefer sayıları veya raylı sistemlerle giderilmeye çalışılsa da yolcu memnuniyeti tam anlamıyla sağlanamamıştır. Bu mağduriyetleri karşılamak adına ulaşım, zaman ve maddi koşullarda yolcusuna en üst düzeyde hizmet veren vip transfer hizmetleri bulunmaktadır.

 Vip Transfer Hizmeti Nedir?

 Mevcut olan vip transfer hizmeti, yüksek donanımlı araçlar ve uzman şoförlerle yolcu memnuniyetini sağlayan bir hizmettir. Yeni seyahat ettiğiniz bir şehir üzerinde ulaşım gerçekleştirmek için vip transfer hizmetini kullanmanızı şiddetle tavsiye ederiz. Bu sayede şehrin kalabalığından ve herhangi bir ulaşım mağduriyetinden kaçınmış olacaksınız.

 Yeni bir şehre yaptığınız seyahat dışında, bulunduğunuz şehirdeki ulaşım ihtiyaçlarınız için de vip transfer hizmetini rahatlıkla tercih edebilirsiniz. Şehir içindeki iş seyahatleri, fabrika vb konumlara olan seyahatlerde veya tur, organizasyon gibi etkinlikler için vip olanaklarda transfer hizmetinden faydalanabilirsiniz.

 Vip Transfer Hizmetinin Sağladığı Avantajlar

 Vip transfer sayesinde, güvenli ve konforlu araçlarla belirlediğiniz konum ve randevu saati doğrultusunda seyahatinizi gerçekleştirebilirsiniz. Bu hizmetten 15 yıllık tecrübeye ve gerekli tüm belgelere sahip olan firmamızla yararlanabilirsiniz.

 Web sitemiz üzerinden kolaylıkla randevu alabilir, belirlediğiniz saatte ve konumda uzman şoförlerimiz sayesinde bekleme yaşamadan yolculuğunuzu gerçekleştirebilirsiniz. Ayrıca web sitemiz üzerinde bulunan numara ve mail adresiyle de bizimle yazılı ya da sesli iletişime geçebilirsiniz.

2024 © Azim Turizm | Tasarım ve Yazılım: E-Ticaret Plus. Premium Kurumsal Web Tasarım Sistemleri.