Teklif Alın
ADRES:
Güzelyurt, Gökdemir Plaza No:38 Kat:3 Beylikdüzü
İRTİBAT NO:
+ 90 212 854 03 44
+90 212 777 11 31
Azim Turizm

Öğrenci Taşımacılığı

Öğrenci Servis Taşımacılığı

Çocuklarımızın güvenliği her şeyden önemlidir. Servis taşımacılığında ilk hedefimiz güvenlik olup bu konu üzerinde titizlikle duruyoruz. Kaliteli bir konforla okula bırakılan öğrencilerimizin dönüş yolunda olabilecek aksaklıklara karşı önlemimizi alıyor ve rahatlıktan ödün vermiyoruz. Öğrenci taşımacılığı sektördeki en yeni ve kaliteli konfor sağlayan araçlarla yapılmaktadır.

 Güvenlik ve Önlemler

 Güvenlik ve Disiplin koşulunu göz önünde tutarak çocuklarımızı zamanında ve güvenli bir şekilde evlerinden okullarına doğru, okullarından da evlerine doğru ulaştırmayı hedeflemekteyiz. Öğrenci taşımacılığı tecrübeli ve sorumluluk bilincine sahip kişilerden oluşan kadromuzla şekillenmektedir.

 Araç bakımı ve lastiklerin bakımına dikkat edilir. Aracın sigortası gecikmeleri yaşanmadan yapılır. Yönetmeliğe uygun olarak sürücülerimiz hız limitini geçemez geçtiği takdirde cezai yaptırıma tabii tutulur. Okul taşıtı içindeki tüm koltuklarda emniyet kemeri bulunur ve yönetmeliğe göre takılması zorunludur.

 Konfor

 Ebeveynlerimizin ve öğrencilerimizin memnuniyeti öncelikli hedeflerimizden olup kaliteden ödün vermemekteyiz. Öğrencilerimizin okullarına ve evlerine mutlu ve huzurlu bir şekilde ulaştırmak kaliteli konfor anlayışımızla doğru orantılıdır. Araç içerisindeki düzeni sağlamak, araç içi temizliğine dikkat etmek, koltuk sayısı kadar öğrenci taşımak, koltukların rahat ve yeni olmasına dikkat etmek, araç içi konfordan ödün vermediğimizin temel amaçlarını gösterir.

 Olağanüstü Haller

 Olağanüstü haller durumunda aldığımız tedbirler, özellikle yoldan kaynaklanan yoğun trafiğe yakalanmak, yolun kapanmış olması, kazı çalışması gibi durumlarda velilerimizle önceden iletişime geçilir ve firmadan kaynaklanan geç kalma olmadığının izahatı yapılır.

2024 © Azim Turizm | Tasarım ve Yazılım: E-Ticaret Plus. Premium Kurumsal Web Tasarım Sistemleri.