Azim Turizm’in serüveni, 2000 Yılında İstanbul’a gelip bir araç alarak uzun bir süre yolcu taşımacılığı yapmasıyla  başlamıştır. 2005 yıllarına gelindiğinde, İstanbul Beylikdüzü’nün ilk TÜRSAB Onaylı Şirketi Azim  Turizm’in faaliyete geçmesiyle birlikte servis hizmetin de teknolojinin de birleşmesiyle bu alanda turizm sektörüne yeni bir başlangıç adımı atılmış bulunmaktadır.

2012 yılına kadar şahıs şirketi olarak yürütülen servis ve taşımacılık  hizmetleri 2012 yılına gelindiğinde büyüyerek faaliyetlerini AZİM ORGANİZASYON HİZMETLERİ LOJİSTİK TURİZM TAŞIMACILIK LTD.ŞTİ. adı altında devam ettirmektedir. 

2013 yılına gelindiğinde ise büyük bir adım atarak AZİM GROUP ULAŞTIRMA A.Ş olarak organizasyon yürütmeye devam etti. Azim Turizm için artık daha büyük idealler ve sektörün en iyisi olma yolunda ilerliyordu.

Azim Group Ulaştırma A.Ş Olduğunda 5 ay geçmeden ise Personel Taşıma, Öğrenci Taşıma, VIP  Transfer, Araç Kiralama ve Organizasyon Hizmetlerinin yanı sıra bünyesinde Lojistik ve Sigorta  Acenteliği sektörlerini dahil eden Azim Turizm büyüme yolunda hızla ilerliyordu.

Azim Turizm; 1000’de fazla deneyimli şoför çalışma arkadaşı ve Genel Merkez binasında 20’den fazla planlama çalışma arkadaşlarımızla çıktığımız bu yolda hizmet vermekte olup, şuanda tüm Türkiye’nin 81 ilinde hizmet vermeye devam etmektedir. Her geçen gün büyüyen Azim Turizm; Kurum ve kuruluşlara Personel Taşıma, Öğrenci taşıma, VIP transfer, Araç Kiralama ve Organizasyon Hizmetleri, Lojistik ve Sigorta Acenteliği vermeye başlayarak faaliyet kapsamını genişletmiştir.

Faaliyet gösterilen illerde toplam 1000 araç ile günlük 20.000 kişiye ulaşım hizmeti sağlayarak insanların günlük yaşamlarını kolaylaştırmaktadır.

AZİM GROUP ULAŞTIRMA olarak sizlere daha iyi hizmetler sunmak teknolojiyi yakından takip etmek amacı ile sürekli gelişen ve profesyonel kadromuz ile her an yanınızda olmaktan mutluluk duyacağımızı belirtmek isteriz.

Yönetim Kurulumuzdan

Markamız adına bu alandaki tüm standartlara ek olarak sahip olduğumuz bilgi birikimi ve tecrübelerle sektöre yön veren yeni değerler üretiyoruz. Müşterilerimizi her zaman yaptığımız işin merkezinde görerek, ulaşım ile ilgili bütün ihtiyaçlarını en üst standartlarda karşılıyoruz. Bugün elde ettiğimiz başarılarda katkısı olan ve geleceğe birlikte yürüdüğümüz çalışanlarımıza, iş ortaklarımıza ve müşterilerimize teşekkür ederim.

Oktay LAÇİN

Yönetim Kurulu Başkanı