Teklif Alın
ADRES:
Güzelyurt, Gökdemir Plaza No:38 Kat:3 Beylikdüzü
MAİL:
info@azimturizm.com
satinalma@azimturizm.com
muhasebe@azimturizm.com
İRTİBAT NO:
+ 90 212 854 03 44
+90 212 777 11 31
Azim Turizm

Hakkımızda

HakkımızdaSizin İçin Azim Turizm'de
Neler Var

2000 yılında başladığımız bu güçlü ve başarılı yolda inanarak yürüdük. Başarımızın adını Azim Turizm ile yollarak çıkarak asfaltlarda ilk lastik izimiz 2000’li yılların başında Azim Turizm adında başladı. 2005 yıllarına gelindiğinde, İstanbul Beylikdüzü’nün ilk TÜRSAB Onaylı
Şirketi Azim Turizm’in faaliyete geçmesiyle birlikte servis hizmetin de teknolojinin de birleşmesiyle bu alanda turizm sektörüne yeni bir başlangıç adımı atılmış bulunmaktadır.

İnsan taşımacılığının ne kadar önemli ve bir o kadarda güç olduğunu biliyoruz. 23 Yıllık tecrübe ve deneyimlerimizle birlikte teknoloji, bilgisayar çağı ve endüstri 3.0 projelerini ön planda tutarak kendimizi her geçen gün büyütüyoruz.

Bu kaliteli bakış açısı ve tecrübelerimizle birlikte teknolojinin verdiği güçle birlikte 23 Yılın vermiş olduğu güçle birlikte müşterilerimize, günlük 10.000’den fazla yol yapan şoförlerimize, çalışma sahamızda bize eşlik eden operasyon görevlilerimize teşekkür ederiz.

Kaliteli ve Profesyonel bakış açımız ile sanayi ve birçok kurumsal firmalar tarafından hep taktir edilerek karşılandık. Bizim işlerimizi ileriye götürmek için destek olmuşlardır.

Azim Turizm; 1000’den fazla deneyimli şoför çalışma arkadaşı ve Genel Merkez binasında 30’dan fazla planlama ve operasyon çalışma arkadaşlarımızla çıktığımız bu yolda hizmet vermekte olup, şuanda tüm Türkiye’nin 81 ilinde hizmet vermeye devam etmektedir. Her geçen gün büyüyen Azim Turizm; Kurum ve kuruluşlara Personel Taşıma, Öğrenci taşıma, VIP transfer, Araç Kiralama ve Organizasyon Hizmetleri, Lojistik ve Sigorta Acenteliği vermeye başlayarak faaliyet kapsamını genişletmiştir.

Faaliyet gösterilen illerde toplam 1000 araç ile günlük 20.000 kişiye ulaşım hizmeti sağlayarak insanların günlük yaşamlarını kolaylaştırmaktadır. İstanbul trafiğini ve daha yeşil bir Türkiye için sağladığı katkımız devam etmektedir.

AZİM GROUP ULAŞTIRMA olarak sizlere daha iyi hizmetler sunmak teknolojiyi yakından takip etmek amacı ile sürekli gelişen ve profesyonel kadromuz ile her an yanınızda olmaktan mutluluk duyacağımızı belirtmek isteriz.

Mesajınız Var!Oktay LAÇİN
Yönetim Kurulu Başkanı

Markamız adına bu alandaki tüm standartlara ek olarak sahip olduğumuz bilgi birikimi ve tecrübelerle sektöre yön veren yeni değerler üretiyoruz. Müşterilerimizi her zaman yaptığımız işin merkezinde görerek, ulaşım ile ilgili bütün ihtiyaçlarını en üst standartlarda karşılıyoruz. Bugün elde ettiğimiz başarılarda katkısı olan ve geleceğe birlikte yürüdüğümüz çalışanlarımıza, iş ortaklarımıza ve müşterilerimize teşekkür ederim.

2024 © Azim Turizm | Tasarım ve Yazılım: E-Ticaret Plus. Premium Kurumsal Web Tasarım Sistemleri.