Teklif Alın
ADRES:
Güzelyurt, Gökdemir Plaza No:38 Kat:3 Beylikdüzü
MAİL:
info@azimturizm.com
satinalma@azimturizm.com
muhasebe@azimturizm.com
İRTİBAT NO:
+ 90 212 854 03 44
+90 212 777 11 31
Azim Turizm

Personel Taşımacılığı

Taşımacılık

Günümüzde firmalar kendi bünyesinde çalışan kişileri daha hızlı bir şekilde işlerinin başına getirmesi ve kendisinin zaman kaybını önlemesi için taşımacılık sistemi yapılır. Bu taşımacılık sisteminde kişiler istediği zaman işlerine zamanında gidip istediği şekilde tekrar bulunduğu yer gelir. Yani bu taşımacılık sisteminde kişiler zamanlarını düzenli bir şekilde kullanarak daha anlamlı gün geçirmelerini sağlar.

 Bu personel taşımacılığı işini yapan firma müşterilerinin rahatı ve konforlu durumunu düşünerek şehrin kalabalık ortamında trafik sıkışıklığına takılmadan seyahat etme imkanı sunar. Bu imkanda kişiler daha iyi zaman geçirir. Firma azimturizm.com uzman kadrosu ile daha güvenli şekilde müşterilerine hizmet ederek onların bir işe ya da seyahate gideceği zamanı değerli bularak zamanında ulaştırır.

 Personel Takip Sistemi

 Firma aracının güvenliği ve müşterilerinin daha sağlıklı seyahat etmesi için araçlarda sürekli olarak takip cihazı bulundurarak istediği zaman takip etme durumunu sağlar. Burada kişi personel taşımacılığı araçların daha etkin olması için bazı kriterler mevcuttur. Bunlarda şu şekildedir:

7/24 araç izleme

Uyarı sistemi

Geçmişe dönük

Nokta varış gibi birçok takip sistemleri ile aracın daha sağlıklı olmasını sağlar.

 Sağlık Durumu

 Araç sahipleri seyahat ya da işe götürme hizmetlerinde müşterilerin herhangi bir rahatsızlığında ilk yardımı bilerek uygulanması sağlık yöntemi olması durumunda hemen müdahale ederek kişiye rahatsızlık vermez. Burada firma azimturizm.com müşterilerinin her türlü sağlık güvencesini sağlayarak daha rahat hareket etmelerini sağlar.

2024 © Azim Turizm | Tasarım ve Yazılım: E-Ticaret Plus. Premium Kurumsal Web Tasarım Sistemleri.