Teklif Alın
ADRES:
Güzelyurt, Gökdemir Plaza No:38 Kat:3 Beylikdüzü
İRTİBAT NO:
+ 90 212 854 03 44
+90 212 777 11 31
Azim Turizm

Araç Kiralama

Araç Kiralama Yapılırken Dikkat Edilmesi Gerekenler

Gelişen dünyamızda en çok kullanılan ihtiyaç taşımadır. İnsanlar bir yerden bir yere giderken bazen bir, bazen birden fazla vesait değiştirirler. Araç kiralama da aslında bu soruna çözüm olarak gelişmiş bir durumdur. Ulaşımın yetersiz olduğu yerlerde eğer bir araca sahip değil iseniz en iyi yol araç kiralama yöntemidir. Araç Kiralama  sayesinde daha rahat ulaşım sağlayabilirsiniz.

 Araç Kiralama Nereden Yapılır?

 Araç kiralama işlemini günümüzde birçok rent a car firması üstlenmiştir. Birçoğu kendi araçlarını kiralamanın yanı sıra aracını kiraya vermek isteyen kişilerden alarak aracı da olabilir.

  Ne kadar süreyle kiralama yapılır?

 Birçok firma günübirlik kiralamalar yaparken bazı firmalar 3-5 Ve üzeri günlerde araç kiralama işlemi yapmaktadır.

 Araç kiralamada süre arttırılabilir mi?

 Eğer kiralama yaptığınız rent a car firma ile görüşürseniz buna olanak sağlayacaklardır.

 Aracı aldığım yere mi bırakmalıyım?

 Bazı rent a car firmaları bu hizmeti sizlere sağlayarak kolaylık sunmaktadır. İstediğiniz yerden anahtar teslimi yapabileceğiniz rent a car firmaları mevcuttur. Ulusal firmalar buna olanak sağlarken yerel firmalar genelde buna olanak sağlamayabilir.

 Araç Kiralarken Dikkat Edilmesi Gerekenler

 Araç Kiralama işlemi yapılırken dikkat edilmesi gereken en önemli şey araçta her hangi bir hasar durumunun olup olmadığıdır. Araçta her hangi bir hasar, çizik, kırık gibi bir durum olması durumunda bunun kiralama yapılırken sözleşmede belirtilmesi önemlidir. Bu durumun belirtilmediği sözleşmelerde hasarı ödemeye maruz kalınabilmektedir.

2024 © Azim Turizm | Tasarım ve Yazılım: E-Ticaret Plus. Premium Kurumsal Web Tasarım Sistemleri.