Teklif Alın
ADRES:
Güzelyurt, Gökdemir Plaza No:38 Kat:3 Beylikdüzü
İRTİBAT NO:
+ 90 212 854 03 44
+90 212 777 11 31
Azim Turizm

Covid 19 Tedbirlerimiz

Covid 19 Tedbir ve Önlemlerimiz

Çinde başlayıp hızla dünyaya yayılan, Dünya Sağlık Örgütü tarafından pandemi ilan edilen Covid-19 maalesef ülkemizde de görülmektedir. Yolcularımızın ve sürücülerimizin güvenliği ve sağlığı bizim için önceliklidir. Bu salgın ile mücadele kapsamında AZİM TURİZM olarak bütün tedbirleri almaktayız.

Sürücü SMS Bilgilendirmesi

Sürücülerimize araçların ve riskli yerlerin dezenfekte edilmesi gibi tedbirlerin yanı sıra, maske kullanımına özen gösterleri, araçlarda el dezenfektanı gibi hijyen malzemelerinin bulundurulması hususunda SMS yolu ile bilgilendirmeler belirli periyorlarda yapılmaktadır.

Servis Araçları Dezenfeksiyon İşlemleri

Araçlarımız, standartlara uygun şekilde mikroorganizmaların yıkımını hızlandıran hidrojen peroksit ve kolloidal gümüş ile dezenfekte edilmektedir. Ayrıca araçlarımızda ve araç klimalarında belirli aralıklarla Ozon Jeneratörleri ile dezenfeksiyon işlemi uygulanır.

Covid-19 Sürücü Talimatları

Tüm sürücülerimiz için COVID-19 önlemleri ile ilgili talimatlar hazırlanmış ve bu talimatlar tebliğ edildikten sonra imzalatılmıştır.

Covid-19 Sürücü Talimatları

Filomuzda yer alan araçlarımızın özelliklerine uygun olacak şekilde acil eylem planı ve oturma düzeni sosyal mesafe kuralına uygun olacak şekilde hazırlandı.

Covid-19 Kapsamlı Araç Denetimleri

Araçlarımızın denetimlerini güncelleyerek araçlarımızın uygunluğu, bununla birlikte eksiklerini tespite yönelik çalışmalar gerçekleştirdik.

Risk Değerlendirme

6331 sayılı iş sağlığı ve güvenliği kanunu kapsamında risk değerlendirmesi yönetmeliğinin 12.maddesinin f bendinde yer alan “İş yeri dışından kaynaklanan ve işyerini etkileyebilecek yeni bir tehlikenin ortaya çıkması” faktörünü dikkate alarak mevcut risk değerlendirmesine ilave ek risk değerlendirmesi ve iş planı yapılmıştır.

2024 © Azim Turizm | Tasarım ve Yazılım: E-Ticaret Plus. Premium Kurumsal Web Tasarım Sistemleri.